Vitajte v byRamos Studio, to správne miesto pre tých, ktorí sa chcú s nami podeliť o vášeň pre hudbu, tanec a fitness. Vyformuj si postavu s tými najlepšími trénermi, nauč sa tancovať s našimi skvelými inštruktormi, odreaguj sa s priateľmi a hlavne si uži chvíľu pre seba. Pozri si náš aktuálny rozvrh hodín a nevynechaj žiadne špecialitky, ktoré pre Vás chystáme.

Ponúkame fitness hodiny ZUMBA pre deti a dospelých, hodiny STRONG pre ženy aj mužov, hodiny JUMPING a TABATA. Nájdete u nás aj tanečné kurzy SALSY, BACHATY a KIZOMBY. Kurzy sú pre začiatočníkov aj pokročilých. 

 

Nájdete nás v bratislavskom Ružinove. Navštívte nás a neoľutujete 🙂

Elier R. Ramos

Elier je profesionálny tanečník pochádzajúci z Kuby a otvorenie tanečného štúdia je jeho splneným snom. Je vždy plný ideí, dobrej nálady a entuziazmu. Na Slovensku a v okolitých krajinách je známy svojimi energickými ZUMBA hodinami, ale tiež je vyhľadávnaným lektorom tanečných hodín SALSA SUELTA a SALSA CUBANA.

Dominika

Dominika sa od detstva venovala tancu, najviac jej prirástol k srdcu HIP-HOP, ktorý jej priniesol rôzne úspechy s tanečnou skupinou JUMP. O svoje tanečné skúsenosti sa podelí na hodinách MTV DANCE – sexi tanečné choreografie zo známych videoklipov. Okrem toho Vám dá riadne do tela na hodinách STRONG.

Tatiana

Tatiana žije športom a tancom celý život. Od svojich 6 rokov sa venovala gymnastike, baletu, a športovému aerobiku, neskôr jej učarovali latino-americké tance. V byRamos štúdiu tvorí dvojičku na populárnych hodinách STRONG, kde si prídu na svoje ženy aj muži, a na hodinách BACHATA DOMINICANA LADIES STYLING určené pre dámy.

Monika

Pre Moniku bol JUMPING láskou na prvý pohľad a ako inštruktorka sa mu venuje už štyri roky. V programe JUMPING FITNESS našla to, čo ju naozaj baví a robí jej radosť, a popri tom sa ním udržiava vo forme a fit. Túto radosť rada rozdáva na svojich hodinách, ktoré sú v byRamos štúdiu veľmi obľúbené. Vuskúšajte jej JUMPING INTERVAL alebo TABATA a zaručene si ju zamilujete 🙂

Daniela

Daniela sa venuje tancu od svojich 4 rokov a v ZUMBA FITNESS našla ideálne spojenie tanca , fitness a pozitívnej energie v roku 2005 kedy absolvovala svoje prvé školenie v Miami a priniesla tento program na Slovensko a do Čiech. Je školiteľka Zumba inštruktorov pre ČR, SR, Maďarsko, Srbsko a medzinárodný fitness prezentér. Jej hodiny sú veľmi obľúbené a energické.

Katka

Tanec je Katkinou vášňou už od jej 11 rokov. Od skupinových a spoločenských tancov sa cez aerobik vypracovala ako lektorka zumby a kubánskych tancov. Práve kubánska kultúra jej veľmi učarovala a učila sa od kubánskych tanečníkov. So svojimi skúsenosťami sa chce s Vami podeliť na hodine SALSA LADIES STYLING a SALSA CUBANA

Petra Swan

Tancu sa začala venovať pomerne neskoro, ako 15ročná. Ako prvý ju oslovil Hip-Hop, ktorý dlhé roky tancovala v súťažnej skupine a zároveň učila juniorské a detské skupiny. Od roku 2014 sa jej stalo osudné Latino, kde to s REGGAETONOM bola láska na prvý pohyb a túto lásku chce odovzdať aj Vám na svojich hodinách. Dnes pôsobí najmä ako spoluzakladateľka, choreografka a tanečnica v Morenas Dance Group. 

Lenka

Napriek vzdelaniu z úplne iného súdka pohyb milovala od detských čias. Od slovenských ľudových tancov sa pretancovala cez divadelné dosky až po rôzne tanečné štýly. Okrem toho vždy mala rada šport a je certifikovanou fitness trénerkou. Spojením tanca a športu sú jej hodiny LATINOFIT pre deti aj dospelých. Ďalšie hodiny z ponuky ActiWOOWo – FOLKO, LATIN HEELS, MAKÁRNIČKA a STREČING.

Niki

Tanec je jej vášňou a tancuje od svojich 5 rokov. Je absolventkou ZUŠ v kategórii mažoretiek (baton a pom pom), ako aj bývalou tanečníčkou disco dance v klube Jumpoing. Od roku 2010 je inštruktorkou programov ZUMBA, ZUMBA Sentao, Aqua ZUMBA a ZUMBA KIDS. Napĺňa ju práca s detičkami a teší sa na nás každý utorok a štvrtok na hodinách ZUMBA KIDS.

Carlos Miranda

Caly je skúsený tanečný inštruktor pochádzajúci z Angoly. Z tejto krajiny práve pochádza veľmi senzuálny tanec KIZOMBA. Veľa rokov žil na Kube, kde mu prirástli k srdcu afro-latino-americké tance. Hodiny pod jeho vedením (SALSA CUBANA, BACHATA, KIZOMBA), sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú unášať na vlnách horúcich rytmov.

Denisa

Denisa Halická nie je na tanečnej scéne žiadny nováčik. Spoločenským tancom  sa venuje od útleho detstva a tvrdým tréningom sa dopracovala až na mediálne známu súťaž Let’s dance. Tancu sa venuje profesionálne výučbou tanečných hodín SALSA CUBANA, BACHATA, KIZOMBA, pričom dbá na techniku a dokonalosť pohybu.