Vitajte v byRamos Studio, to správne miesto pre tých, ktorí sa chcú s nami podeliť o vášeň pre hudbu, tanec a fitness. Vyformuj si postavu s tými najlepšími trénermi, nauč sa tancovať s našimi skvelými inštruktormi, odreaguj sa s priateľmi a hlavne si uži chvíľu pre seba. Pozri si náš aktuálny rozvrh hodín a nevynechaj žiadne špecialitky, ktoré pre Vás chystáme.

Ponúkame fitness hodiny ZUMBA pre deti a dospelých, hodiny STRONG pre ženy aj mužov, hodiny JUMPING a BOOTYFUL. Nájdete u nás aj tanečné kurzy SALSY, BACHATY a KIZOMBY. Kurzy sú pre začiatočníkov aj pokročilých. 

 

Nájdete nás v bratislavskom Ružinove. Navštívte nás a neoľutujete 🙂

Elier R. Ramos

Elier je profesionálny tanečník pochádzajúci z Kuby a otvorenie tanečného štúdia je jeho splneným snom. Je vždy plný ideí, dobrej nálady a entuziazmu. Na Slovensku a v okolitých krajinách je známy svojimi energickými ZUMBA hodinami, ale tiež je vyhľadávnaným lektorom tanečných hodín SALSA SUELTA a SALSA CUBANA.

Dominika

Dominika sa od detstva venovala tancu, najviac jej prirástol k srdcu HIP-HOP, ktorý jej priniesol rôzne úspechy s tanečnou skupinou JUMP. O svoje tanečné skúsenosti sa podelí na hodinách MTV DANCE – sexi tanečné choreografie zo známych videoklipov. Okrem toho Vám dá riadne do tela na hodinách STRONG.

Tatiana

Tatiana žije športom a tancom celý život. Od svojich 6 rokov sa venovala gymnastike, baletu, a športovému aerobiku, neskôr jej učarovali latino-americké tance. V byRamos štúdiu tvorí dvojičku na populárnych hodinách STRONG, kde si prídu na svoje ženy aj muži, a na hodinách BACHATA DOMINICANA LADIES STYLING určené pre dámy.

Monika

Pre Moniku bol JUMPING láskou na prvý pohľad a ako inštruktorka sa mu venuje už štyri roky. V programeJUMPING FITNESS našla to, čo ju naozaj baví a robí jej radosť, a popri tom sa ním udržiava vo forme a fit. Túto radosť rada rozdáva na svojich hodinách, ktoré sú v byRamos štúdiu veľmi obľúbené. Vuskúšajte jej JUMPING INTERVAL a zaručene si ju zamilujete 🙂

Niki

Tanec je jej vášňou a tancuje od svojich 5 rokov. Je absolventkou ZUŠ v kategórii mažoretiek (baton a pom pom), ako aj bývalou tanečníčkou disco dance v klube Jumpoing. Od roku 2010 je inštruktorkou programov ZUMBA, ZUMBA Sentao, Aqua ZUMBA a ZUMBA KIDS. Napĺňa ju práca s detičkami a teší sa na nás každý utorok a štvrtok na hodinách ZUMBA KIDS.

Katka

Tanec je Katkinou vášňou už od jej 11 rokov. Od skupinových a spoločenských tancov sa cez aerobik vypracovala ako lektorka zumby a kubánskych tancov. Práve kubánska kultúra jej veľmi učarovala a učila sa od kubánskych tanečníkov. So svojimi skúsenosťami sa chce s Vami podeliť na hodine SALSA LADIES STYLING a SALSA CUBANA

Carlos Miranda

Caly je skúsený tanečný inštruktor pochádzajúci z Angoly. Z tejto krajiny práve pochádza veľmi senzuálny tanec KIZOMBA. Veľa rokov žil na Kube, kde mu prirástli k srdcu afro-latino-americké tance. Hodiny pod jeho vedením (SALSA CUBANA, BACHATA, KIZOMBA), sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú unášať na vlnách horúcich rytmov.

Denisa

Denisa Halická nie je na tanečnej scéne žiadny nováčik. Spoločenským tancom  sa venuje od útleho detstva a tvrdým tréningom sa dopracovala až na mediálne známu súťaž Let’s dance. Tancu sa venuje profesionálne výučbou tanečných hodín SALSA CUBANA, BACHATA, KIZOMBA, pričom dbá na techniku a dokonalosť pohybu.

Misi

Certifikovaná fitness trénerka a tanečníčka, na pódiu a vo videoklipoch sprevádzala mnohých slovenských aj zahraničných umelcov. Cvičenie a zdravý životný štýl je súčasťou jej každodenného života. Vytvorila unikátny koncept cvičenia “BOOTYful” zameraného na vytvarovanie a spevnenie sedacích svalov, ale aj ostatných partií. Hodina je pre všetkých, ktorí sa chcú zabaviť v rytme karibskej hudby, popri tom si poriadne zamakať a cítiť sa sexy.