STRONG NATION

Značka, ktorá reprezentuje určitý životný štýl, Zumba Fitness, si vytvorila meno vďaka svojmu enregickému tanečnému programu, založenému na jednoduchých krokoch a celosvetovo známej hudbe. O biekoľko rokov neskôr prichádza z fitness programom STRONG, ktorý je dokonalý workout. pre každého. Bratislava, máme sa načo tešiť.

S novým cvičebným programom HIIT (High Intensity Interval Training), STRONG NATION, chce spoločnosti priniesť úplne novú formu tréningu, ktorý je kombináciou kardio cvičenia a cvičenia s vlastnou váhou. Základným konceptom hodiny STRONG je, že najprv sa nadizajnuje 60 minutové cvičenie, rozdelené na jednotlivé časti s rôznou intenzitou, a potom sa k nemu dotvára hudba, ktorá je dokonale zosynchronizovaná s každým jedným pohybom. Hudba je produkciou špičkových hudobných umelcov, ako sú Timbaland, Steve Aoki a Meghan Trainor.

STRONG NATION nepozná počítanie opakovaní, je to funkčný tréning do rytmu. Hodina STRONG sa skladá z rozcvičky, warm up, štyroch kvadrantov s rôznou intenzitou a záťažou, a strechingu. STRONG Nation ™ kombinuje cviky s vlastnou váhou, kardiovaskulárne a plyometrické tréningové sety synchronizované s originálnou hudbou, ktorá bola špeciálne navrhnutá tak, aby zodpovedala každému jednému pohybu. Každý drep, každý výpad, každý burpee je poháňaný hudbou, ktorá vám pomôže vydržať až do konca a možno ešte viac.

Na každej hodine spálite kalórie a zároveň posilňujete ruky, nohy, brucho a zadok. Plyometrické alebo výbušné pohyby ako vysoké kolená, behy a angličáky sú zamieňané s izometrickými pohybmi, ako sú výpady alebo drepy. Inštruktori STRONG Nation ™ sa stále pohybujú v priestore, aby sa uistili, že pracujete správne a vždy na maximum.

Výhodou programu STRONG NATION je viacero verzií toho istého cviku, a tak je hodina vhodná pre úplných začiatočníkov, aj vrcholových športovcov, pre ktorých je skvelým doplnkom na zlepšenie kondície.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Top