ZUMBA KIDS

Zumba Kids je ideálne cvičenie pre našich mladších fanúšikov Zumby. Je určená pre deti vo veku od 7-13 rokov, ktoré majú prostrednícvtom Zumba Kids možnosť zatancovať si na svoju obľúbenú hudbu.

Hodiny Zumba® Kids sú založené na jednoduhších choreografiách pre deti, ktoré vychádzajú s pôvpdných Zumba choreografií. Sú plné krokov, hier aktoivít a kultúrnych prvkov, takže majú aj vzdelávací aspekt.

Hodiny Zumba Kids pomáha rozvíjať zdravý životný štýl zábavnou formou, čím vytvárajú v povedomí detí rutinu a fitness sa tak prenich stáva prirodzenou súčasťou života. Hodiny obsahujú kľúčové prvky rozvoja detí, ako sú vodcovstvo, rešpekt, tímová práca, sebavedomie, sebaúcta, pamäť, tvorivosť, koordinácia, kultúrne povedomie.

Špeciálnym programom je Zumba Kids junior, určená pre deti vo veku 4-6 rokov. Pre ne je najväčším benefitom socializácia a základy rytmického cítenia. Kroky sú veľmi jednoducho zvládnuteľné aj pre tých najmenších. Hodiny sú prešpikované hrami, ktoré deťom udržia pozornosť.

Pre deti (a mamičky :)) vo veku od 0-4 rokov bol vyvinutý program Zumbini, program zameraný na emocionálny rozvoj, stimuláciu oboch hemisfér mozgu, rovnováhu, socializáciu a rytmus.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Top